KEVKEB KİMYA
KAMPANYA

AKTİF YATIRIM BANKASI A.Ş.

AKTİF YATIRIM BANKASI A.Ş.

AKTİF YATIRIM BANKASI A.Ş.

https://www.aktifbank.com.tr

 

Finansal Teknolojiler Ekosistemi
 

 

Türkiye'nin en büyük yatırım bankası Aktif Bank, kurulduğu ilk günden bu yana yaptığı yatırımlarla ve alternatif iş modelleriyle Türkiye'nin en büyük Finansal Teknoloji Platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Kurum kültürünü tam anlamıyla yeni nesil finans ve teknoloji girişimciliği üzerine geliştiren banka; özgün iş yapış biçimiyle, hızlı, esnek ve maliyet avantajlı sonuçlar üretebiliyor. Aktif Bank bugün, iştirakleri ve iş ortakları ile birlikte 10'un üzerinde iş kolunda, 8 milyon müşteriye; krediden sigortaya, ulaşımdan kart hizmetleri ve ödeme sistemlerine kadar, günlük ihtiyacı karşılayan birçok alanda hizmet sunuyor. Banka, fiziki ve dijital kanallar aracılığıyla sağladığı ürünlerle, Türkiye ve globaldeki finansal teknoloji şirketlerinin iş ortağı ve rakibi olarak hareket ediyor.

Aktif Bank Türkiye genelinde bulunan 10 şubesi ile ağırlıklı olarak bire bir iletişim gerektiren kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve özel bankacılık odaklı hizmetler veriyor. Büyük dağıtım ağı gerektiren bireysel bankacılıkta ise etkin iş birlikleri, inovatif iş modelleri ve dijital kanal yatırımları sayesinde Aktif Bank, 660 çalışanıyla Türkiye bankacılık sektörünün bireysel müşteri pazarının yüzde 16'sına sahip.

Kolaylık, verimlilik ve kârlılık odaklı iş yapış biçimiyle büyük bir finansal teknoloji platformu olan Aktif Bank, finansal teknoloji alanındaki yatırımlarını sürdürüyor. 2018 yılında iştiraki olarak kurduğu İnovaban ile 5 yılda 20 bin KOBİ'ye stratejik büyüme danışmanlığı yapmayı hedefleyen banka, kısa bir sürede 2,2 bin KOBİ'ye hizmet sağladı. Banka, iştiraki UPT aracılığıyla Avrupa'da yaşayan Türklerin Türkiye'ye kolay ve ucuz para transferi yapmasını sağlayan SendUPT hizmetini geçtiğimiz yıl devreye aldı. 2019 yılında ise dünyanın ve Japonya'nın ileri teknolojisine sahip dünyanın öncü entegre güvenlik sağlayıcılarından SECOM ile iş birliği yaparak, güvenlik teknolojileri sektöründe yatırım gerçekleştirdi. Secom Aktif Yatırım A.Ş. adındaki ortak şirket, bireysel kullanıcıların yanı sıra kurumsal şirketlere de anahtar teslim projelendirme modeliyle uçtan uca özel güvenlik teknolojileri sunuyor.

Dünyanın en kapsamlı stadyum dönüşüm projesinin ürünü olan Passolig Kart'ın sayısı 4,5 milyona ulaşırken, cep telefonuyla maça giriş imkânı sunan Passo mobil uygulaması ise 3 milyon kez indirildi.

2018'de şehir içi ulaşım ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılayabilen, toplu taşıma ve ödeme özelliklerini tek bir platformda buluşturan Ankara Kart mobil uygulamasını devreye alan Aktif Bank, yaklaşık 130 bin kişinin cep telefonuna girmeyi başardı. Banka, metrolarda, otobüslerde, trenlerde, demiryollarında, teleferiklerde geçerli olan N Kolay Ankara Kart ile 140 bin kullanıcıya ulaştı. Aktif Bank, N Kolay Bono, N Kolay Kredi gibi dijital bankacılık ürünleri sunmaya, müşterilerin hayatlarını kolaylaştıracak yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Fark yaratan ürün ve çözümleriyle global platformlardan yüzlerce ödül alan ve Türkiye'nin en çok uluslararası ödül alan kurumlarından biri olan Aktif Bank, ödül sayısını 156'ya çıkardı. 

Enerjiye Aktif Destek

 

​​Aktif Bank olarak, ülke ekonomisine sağladığımız aktif desteği sürdürülebilir bir geleceğin ana yatırım araçlarından biri olan yenilenebilir enerji alanında da gerçekleştiriyoruz.

 

2017 yılı itibarıyla stratejik yatırım alanı olarak belirlediğimiz yenilenebilir enerji sektörüne özel yeni finansman modelleri ve sistemsel entegrasyon çözümleri geliştirerek; yenilenebilir enerji kaynakları’ndan enerji santralleri kurulumları için uzun vadeli finansman sağlıyoruz. Kurduğumuz ortaklıklar ile proje finansmanına EPC hizmetlerini de ekleyerek, Güneş Enerjisi Santralleri (GES) sektöründe EPCF hizmetini sunan ilk kurum olduk. Sağladığımız finansal destek ile 250 MWp’ın üzerinde GES projesini hayata geçirerek sektörde öncü ve lider bir konuma geldik.

 

Yenilenebilir Enerji Kaynakları Destekleme Mekanizması (YEKDEM) gibi yurt içi ve yurt dışında devlet alım garantisi sunulan yenilenebilir enerji projelerine, ortaklık modelleriyle yatırım yapmaya devam edeceğiz. GES projeleri ya da kırsal alanlar için sosyo-ekonomik gelişime katkı sağlayan biokütle enerjisi projeleri de Aktif Bank olarak yenilenebilir enerji kapsamında yatırım alanlarımız arasında yer alıyor.​

 

 

Parça Başına Kargo Fiyatı : 5 TL
Kapıda Ödeme Kargo Fiyatı : 9 TL

PAKTEL PRESENT - PAKTEL MUTFAK GEREÇLERİ SAN.VE TIC. LTD.STI.

Parça Başına Kargo Fiyatı : 5 TL
Kapıda Ödeme Kargo Fiyatı : 9 TL

WEB : www.paktel.com.tr

EMAİL : paktel@paktel.com.tr

TEL : +90 212 659 52 85

WHATSAPP : +90 531 274 90 01

Satış Merkezi : Mahmutbey Mahallesi İstoç, 2. Ada 2418. Sk. No:26, 34218 Bağcılar - İstanbul

Fabrika Adresi: Esenkent Mah. Evren Oto Sanayi Sitesi Hoşdere Asfaltı 22. Blok D:7 Esenyurt -  İstanbul

CEPBANK İLE ÖDEME (GARANTİ)
EFT İLE ÖDEME (TEB)
HESABA HAVALE İLE ÖDEME (TEB)
İSTANBUL KART AKBİL İLE ÖDEME
(BELBİM)
KAPIDA ÖDEME (PTT)
MAĞAZADAN TESLİM AL ( PAKTEL)
ADRESE TESLİM ( TOPTAN ŞATIŞ)
MOBİL ÖDEME ( WİRECARD)
MONEYGRAM İLE ÖDEME
(KUVEYT TÜRK)
PTT UPT İLE ÖDEME (UPT)
QRKOD İLE ÖDEME (GARANTİ)
SANAL POS KREDİ KARTI İLE ÖDEME (TEB) (İYZİCO)
WESTERN UNİON İLE ÖDEME
(GARANTİ)
YAZARKASA POS İLE ÖDEME (VERGİ)
NFC İLE (ÖDE-AL) ÖDEME (TEB POS)
TC KİMLİK KARTI İLE ÖDEME
(TURKİYE.GOV.TR

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Kategoriler