KEVKEB KİMYA
KAMPANYA

AKTİF.NET

AKTİF.NET

AKTİF.NET

www.aktif.net

Yenilikçi aktivitelerimiz, Açık fikirli yaklaşımlarımız, Öne çıkan kalite farklılıklarımız ve Müşteri odaklı yaklaşımlarımız sayesinde tüm dünyada enerji sektöründeki sadık müşterilerinin sayısını arttırarak,
bu sayede pazar payını genişletmek ve konusunda sektörün en bilinen, güvenilen ve tercih edilen şirketlerinden biri olmaktır.
Misyon

image

Aşağıdaki ilkeler ile yükselen müşteri beklentilerini karşılayarak şirketimizin ve ülkemizin ürün ve bilgi kalitesini en iyi şekilde duyurmaya devam etmektir.

    Açık fikirli yaklaşım
    Yüksek kalite anlayışı
    Yenilikçi düşünceler
    Sürekli iyileştirilen yöntemler
    İyi eğitimli çalışanlar
    Bilgiye dayalı kararlar

Aktif Değerleri

image

Aktif değerleri müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza ve doğrudan ya da dolaylı yoldan rol aldığımız her topluluğa karşı olan sadakatimizi gösteren değerlerdir.
Değerlerimiz;

    Müşteri Memnuniyeti
    Bağlılık
    Rantabilite
    Sorumluluk
    Bütünlük
    Dürüstlük
    Ortaklık


Servis Sürekliliği

image

Enerji sürekliliği, enerji verimliliği dolayısıyla da işletme karlılığı demektir.
Bu bilinçle ürünlerimiz enerji sürekliliğini sağlamak üzere en iyi hizmeti verebilecek şekilde tasarlanmakta ve üretilmektedir.
Oryantasyon ve Mühendislik eğitimlerimizin temel konularından biri olan bu felsefe teknik ve idari kadrolarımız tarafınca da uygulanmaktadır.
Güvenlik

image

Tüm ürünlerimizde insan emniyeti ve güvenlik en ön plandadır.
Ürünlerimizin tasarımı, kilitleme mantıkları ve dökümantasyonu, emniyet açısından en üst düzeyde imal ve test edilmektedir.
Ayrıca tüm servis ve saha hizmetleri de elektrik enerjisi ile çalışıldığının bilincinde olarak iş ve işçi güvenliği kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.
Teknoloji

image

Aktif'in en önemli aktiviteleri Ar-Ge ve Personel kalitesi olup, bu aktivitelere ortalama üzerinde yatırım yapılmaktadır.
Tüm mekanik projelerin tasarımı 3D-CAD platformunda yapılmakta, enerji akışı ve kalitesi için dünyaca kabul görmüş dizayn ve simülasyon yazılımları ile ActWin yazılımlarımız kullanılmakta ve farklı platformlarda yazılımlar geliştirilebilmektedir.
Üretim kalitesini yükseltmek üzere 2009 yılında tesisteki tüm makine parkı yeni teknoloji ürünlerle değiştirilmiştir

İzlenebilirlik

image

Enerji sürekliliğinin ve verimliliğnin sağlanabilir olması ancak izlenebilirlik ile mümkündür.
Farklı platformlarda yazılım geliştirme becerilerimiz ve donanımsal imkanlarımız sayesinde Ürünlerimiz uzaktan izleme, takip edebilme ve yönetebilme becerileri ile donatılmakta ve bu sayede işletme karlılığına hizmet etmektedir.
Sertifikasyon

image

Aktif Group müşteri odaklı faaliyetleri, yüksek üretim kalitesi, ileri Mühendislik bilgisi, Ar-Ge çalışmaları ve yazılım geliştirme becerileri ve titiz ve ilkeli çalışması sayesinde kazandığı ve koruduğu sadık müşterileri ile sürekli bir gelişim içindedir.
Grup şirketleri 1990'lı yıllardan beri ISO 9001 kalite belgesine sahip olup, fabrikamız ISO 14001 çevre ve ISO 18001 iş sağlığı ve güvenliği sertifikalarına sahiptir.

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Kategoriler